Line Correction

LINE CORRECTION


Nowoczesna linia przeciwzmarszczkowa.

Redukcja zmarszczek dynamicznych i statycznych na twarzy.

W społeczeństwie, w którym młody wygląd jest w centrum naszych trosk estetycznych, zabiegi przeciwzmarszczkowe są bardzo ważne. Rzeczywiście zmarszczki są pierwszymi widocznymi oznakami starzenia się skóry i czasami mogą pojawić się wcześnie. Tłumaczy to duże zapotrzebowanie na zastrzyki medyczno-estetyczne (toksyna botulinowa, kwas hialuronowy czy mezoterapia). Odpowiadają na potrzeby współczesnych kobiet, które chcą znaleźć szybkie rozwiązania dla swojej twarzy linie i zmarszczki z biegiem czasu. Nasze działy badawcze opracowały m.in alternatywne, uzupełniające rozwiązanie medyczno-estetyczne zastrzyków, oferując innowacyjne połączenie zaawansowanych technologicznie składników aktywnych szybko działających na zmarszczki mimiczne - LINE CORRECTION

To innowacyjne połączenie oferuje kompleksowe podejście do redukcji i zapobiegania zmarszczkom dzięki:

  • Globalne działanie przed- i postsynaptyczne oddziałujące na neuroprzekaźniki odpowiedzialne za redukcję zmarszczek
  • przeciw wolnym rodnikom, które pomaga spowolnić starzenie się tkanki skórnej
  • wzmocnione przez połączone działanie 2 uzupełniających się kwasów hialuronowych w celu wypełnienia drobnych zmarszczek i zmarszczki.

LINE CORRECTION zawiera zestaw synergicznie działających składników aktywnych dermokosmetyków zapewniających wysoką skuteczność kuracji przeciwzmarszczkowej.

Gdzie mogę kupić produkty linii Line Correction?